netwerk voor pastoraal met jongeren
contact

home

missie

achtergrond

uitgaven

interessante links

contact

VASTEN

 

 

Netwerk voor pastoraal met jongeren
Lotte Bleeser- coördinator
Tulpinstraat 75
3500 Hasselt
011/24 90 34
lotte.bleeser@ijd.be

Bisschoppelijk referent voor de jeugd
+Patrick Hoogmartens
Vrijwilligersplein 14
3500 Hasselt
011/28 84 40
mgr.hoogmartens.bisdom.hasselt@kerknet.be

KSA
Dirk Decuypere
Vooruitgangstraat 225
1030 Brussel
02/201 15 10
0486/30 06 72
dirk@ksj.be

Chirojeugd Vlaanderen
Els Van Doren - voorzitter Netwerk
Kipdorp 30
2000 Antwerpen
03/231 07 95
0494/69 22 79
els.vandoren@chiro.be

IJD
Annelien Boone
Nederpolder 24
9000 Gent
09/235 78 51
annelien.boone@ijd.be

Jeugddienst Don Bosco
Koen Timmermans
Naamsesteenweg 37
3001 Heverlee
016/24 16 20
0477/82 02 15
koen.timmermans@donbosco.be

KAJ (Kristelijke arbeiders jongeren)
Britsierslaan 5
1030 Brussel
02/216 64 32

KENA
Jeroen Hendrikx
Heuvelsven 1
3650 Dilsen-Stokkem
0477/65 54 01
voorzitter@kena.be

KLJ (Katholieke landelijke jeugd)
Karel Billiet
Diestsevest 32 bus 3b
3000 Leuven
016/479999
0494/48 18 59
karel.billiet@klj.be

KCV-jongeren
Maran Gerfen
Kortrijkstraat 17
8700 Tielt
0468 /33 18 45
maran@kcvjongeren.be

Scouts en Gidsen Vlaanderen
Werner Fierens
Wilrijkstraat 45
2140 Antwerpen
03/231 16 20
aalmoezenier@scoutsengidsenvlaanderen.be

Sint-Egidiusgemeenschap
Edmond Ceku
Kammenstraat 51
2000 Antwerpen
03/229 04 10
0497/86 94 98
ceku.edmond@gmail.com

VUHP (Vlaamse universiteits-en hogeschool pastoraat)
Hendrickx Ken
Prinsstraat 32
2000 Antwerpen
03/265 46 18
ken.hendrickx@uantwerpen.be